Vzkaz z majáku

13.02.2019


Maják - krásný symbol. Majestátně se rozhlíží do širokého okolí. Pevný bod, který ukazuje směr těm, co plují na svých bárkách, dřevěných loďkách nebo na větších lodích, v klidných, neklidných nebo i bouřlivých vodách. Zejména ve tmě pomůže, aby se loď neroztříštila o útesy. Maják je zkrátka něco, na co se můžete spolehnout v době krize, nebo když prostě nevíte kudy kam. V době moderních technologií majáky ještě pořád fungují - jsou nenahraditelnými. Díky nim, na ty mnohé nesnáze na lodích není nikdo sám. Teď už stačí jen otočit kormidlem.

Mým cílem a posláním je právě být tu pro vás, abyste nebyli na všechno sami. Pevný bod, na který se můžete spolehnout, a který ukazuje směr kam dál. Právě teď máte možnost změnit směr a s vaším dítětem se můžete vydat jinam do klidnějších a bezpečnějších vod. Na tom všem můžeme společně pracovat... Důležité je, že už na to nejste sami... 

Kolem mě je tolik rodičů, kteří potřebují podpořit, a tolik dětí, které si zaslouží lepší výchovu. Rozhodl jsem se s tím něco udělat. Co si budeme povídat, chlapů na školách a ve výchově zase moc není a když už se nějaký dobrý najde, tak se mu většinou nevyplatí tuhle práci dělat. Ale mě se nechce utíkat z něčeho, co mě baví a dává mi to smysl. Chci se k tomu stavět tak nějak "chlapsky" čelem. Proto začínám realizovat tenhle svůj nápad - projekt Hodinový táta. A pochopitelně - nemůže to být zadarmo, ale domluvě jsem se nikdy nebránil. Investice do sebepoznání a do dětí v tomto směru se však vrátí několikanásobně. Hodinový táta je takový kouč pro rodiče i pro děti. Hodinový táta umí pohlídat děti (i ty zlobivé), odborně poradit a pomůže v krizi. Skvěle zastoupí chybějícího muže v domácnosti, protože pomůže nejenom s výchovou, ale i s běžnými denními starostmi. Omrkněte mou Nabídku a ceník služeb a určitě si něco vyberete, ať jste muž nebo žena, rodič či prarodič nebo třeba učitel ;).