Co nabízím

Zařídí všechno, co potřebujete, abyste si už konečně mohli odpočinout od starostí o děti, od jejich výchovy a od péče o domácnost. 


Pomůžu odhalit a vyhodnotit, jestli se Vaše dítě chová rizikově, nebo jestli mu někdo jiný ubližuje. Dnešní doba přináší mnoho hrozeb. Vyplatí se být připravený a udělat maximum pro ochranu svých dětí.


Víte, co dělají děti, když nejste doma? Kdo vychovává děti, když to nejsou jejich rodiče? Jaká rizika dětem hrozí? Jsou to roky práce s dětmi a s dospívajícími. Díky nim už nejsem naivní a vím moc dobře, co děti ve volném čase venku na ulici, ve škole, na diskotékách, na mobilech a na internetu dělají, sledují a sdílejí. Může jít o jejich zdraví, o jejich psychiku, ale i o život. Důležité je, aby o tom rodiče věděli a mohli udělat maximum pro jejich ochranu. Za poplatek 200 korun získáte vstup do "tajemného světa dětí". Cenu si můžete odečíst z ceny jiné služby, kterou případně u mě využijete.


To, když nestíháte, potřebujete okamžitou pomoc s dítětem, nebo psychickou oporu.


Výlety a relaxační a zážitkové pobyty zaměřené na sebepoznání, rozvoj, poznání nových přátel a v případě dospělých na sdílení příběhů a rodičovských témat a výměnu zkušeností, která může nastartovat pozitivní změny ve Vašem životě - osobním i rodičovském. 


Poradna pro výchovu (pomoc rodičům s výchovou, vztahy v rodině, pomoc dětem a dospívajícím. Poradenství je k dispozici nově i v on-line a off-line režimu (= email, chat, Skype, Viber, WhatsApp atp.)! 


Neposkytuji psychologickou diagnostiku. Poradenství neposkytuji lidem s psychiatrickou diagnózou a lidem v akutní fázi psychiatrického onemocnění.