Rodina, výchova, vztahy

Rodinné a výchovné poradenství (rodiče, prarodiče, profesionály jako např. učitele atp.) - možnost přijít si jen tak popovídat, postěžovat si, poradit se ohledně výchovy dětí nebo přípravy na rodičovství.

Sjednocení výchovy - ať už na úrovni (pra)rodič - (pra)rodič, nebo rodiče - prarodiče. Je to příležitost udělat si ve výchově pořádek a sjednotit výchovný přístup.

Poradenství pro mezilidské vztahy - příležitost vyjasnit si, jak jsem na tom ve vztahu s partnerem/partnerkou a jak můj vztah s ní/s ním ovlivňuje naše vztahy k okolí. Někdy je možné zachránit i potápějící se loď...  

Poradenství pro děti a dospívající - děti potřebují taky poradit, svěřit se, mít oporu, ať už se to týká problémů ve vztahu s rodiči, vrstevníky, partnery, nebo informací, které potřebují pro své rozhodování v životě.Skupiny osobního rozvoje, dětské skupiny

  • Díky skupinám osobního rozvoje pro dospělé (především pro rodiče) zjistíte, že Vaše problémy má i někdo jiný. Můžete sdílet svůj příběh. Uleví se Vám, protože sdílením příběhů, výměnou zkušeností a pohledem odborníka se Vám otevřou nové možnosti a naděje na změnu. A navíc poznáte nové lidi. 

  • S mými spolupracovníky připravujeme i dětské skupiny.