Podpůrné akce pro děti a dospělé

Podpůrné akce, to jsou výlety a relaxační pobyty pro děti a dospělé. Víkendové i vícedenní prázdninové. Pobyty zaměřené na sebepoznání, rozvoj, poznání nových přátel a v případě dospělých na sdílení příběhů a rodičovských témat a výměnu zkušeností, která může nastartovat pozitivní změny ve Vašem životě osobním i rodičovském. S akcentem na aktivní odpočinek a relax. V případě dětí budou pobyty zaměřeny zážitkově.

Výlety a seberozvojové pobyty pro dospělé 

Klid, čas na sebe, sebepoznání, poznání nových lidí, sdílení vlastního příběhu, naslouchání příběhům jiných, získání náhledu, individuální poradenství, úleva, relaxace, příroda. Máte-li zájem se setkat s jinými rodiči, sdílet s nimi svůj příběh, slyšet jejich zkušenosti a pohovořit si o tom, co funguje,  příjemně si odpočinout od běžných starostí všedních dní, přihlaste se nezávazně už dopředu na pobyt pro dospělé - budete první v řadě. Termín a místo pobytu všem přihlášeným sdělíme později. 

Dětské zážitkové výlety a vícedenní pobyty

Unikátní jsou tyto pobyty v tom, že na akci s dětmi jedou zkušení lidé z oboru. Děti se tak na rozdíl od mnoha jiných akcí a táborů nestanou pokusnými králíky, se kterými dospělí neodborníci zkouší, co děti vydrží. Na druhou stranu někdy to na těchto akcích probíhá tak, že naopak děti zkouší, co vydrží dospělí neodborníci. Tak takhle tedy ne ;-) Na našich pobytech garantujeme důsledný, spolehlivý, zodpovědný a odborný přístup k dětem. Budeme je učit samostatnosti. Děti se naučí novým dovednostem a komunikaci. Poznají nové kamarády, se kterými zažijí dobrodružství v rámci her a jiných volnočasových aktivit nebo během návštěvy zajímavých míst. Jedná se o zdravý pobyt se správnou výchovou a zdravým jídelníčkem ve zdravém prostředí. Nejedná se o akci, které se účastní nepřehledná a těžko zvladatelná hromada dětí, jak to na táborech bývá. Pobyt bude pro méně početnou skupinu, se kterou se dá efektivně pracovat. Tomu ovšem bude odpovídat vyšší cena oproti klasickým velkokapacitním táborům. Přihlaste se nezávazně a domluvíme se na podrobnostech.