Slevy

Viz také slevové balíčky v Ceníku

Typ slevy

                                                                                                                     Výše slevy

Sleva za čerpání pěti a více hodin (Hodinový táta)

Pokud hlídání trvá souvisle pět a více hodin. První čtyři hodiny jsou tedy za cenu 250,- Kč/hod., pátá a každá další hodina za cenu 200,- Kč/hod. Nevztahuje se na zvýhodněné balíčky. Platí od čtvrtého hlídání v pořadí. 

50 Kč

Odměna za doporučení nového klienta :-) 

Je to možnost, jak někomu ze svých blízkých a přátel, 

nebo známých můžete prospět, a zároveň získat pro sebe odměnu. 

Tu Vám odešlu ihned poté, co si nový klient na Vaše doporučení 

objedná a zaplatí nějakou z mých služeb. Více viz dole. 

až 1000 Kč


Odměna za doporučení nového klienta

Je to možnost, jak někomu ze svých blízkých a přátel nebo známých můžete prospět, a zároveň získat pro sebe odměnu. Tu Vám odešlu ihned poté, co si nový klient na Vaše doporučení objedná a zaplatí nějakou z mých služeb. Pokud to tak učiní opakovaně, odměna může být až 1000 Kč. Stačí jen, aby při prvním kontaktu Vámi doporučený klient nahlásil Vaše jméno. První polovinu odměny Vám vyplatím až si Vámi doporučený klient koupí slevový balíček Start. Po zakoupení druhého slevového balíčku v pořadí Vám pošlu zbylou polovičku :-) Peníze posílám rovnou na Váš účet. Taky si se mnou místo zaslání finanční odměny na účet můžete domluvit připsání hlídacích hodin navíc ve stejné hodnotě.    

Přenositelnost slev

Co se týká slev, mám pro Vás ještě jednu dobrou zprávu. Slevy jsou tzv. přenositelné. To znamená, že např. při zakoupení zvýhodněného balíčku a nedočerpání zakoupených hodin z balíčku může zbylé hodiny využít kdokoli jiný.